خوش آمدید، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

اگر به فونتهای فارسی علاقه‌مندید و یا به یک مجموعه بزرگی از فونت‌های متنوع نیاز دارید، پیشنهاد می‌کنیم که جدیدترین بستهٔ جامع فونتهای فارسی ایران فونت را که در اواخر سال 2017 و برای زمستان 2018 به روزرسانی شده است را خریداری کنید. پرداخت این وجه مایه دلگرمی ما در ادامه دادن این راه خواهد بود. ممنون

رایـگـان!

بسته فونت تجاری از خانواده Clother

 • وزن: Extra-Light, Light Italic, Bold, Black
 • طراحی و اجرا: black foundry
 • بیس فونت: monolinear
 • سال انتشار: 2018
 • ورژن یا شماره ویرایش: 4
 • مجوز: MIT License
 • کاربرد: صفحه آرایی, عناوین سینما و تلویزیون, گوشی‌های هوشمند, فونت وب, نشر رومیزی, دیگر
 • زبان: اردو, عربی, فارسی, کردی, لاتین, بیشتر
بسته فونت تجاری از خانواده Clother - تصویر1بسته فونت تجاری از خانواده Clother - تصویر2بسته فونت تجاری از خانواده Clother - تصویر3بسته فونت تجاری از خانواده Clother - تصویر4بسته فونت تجاری از خانواده Clother - تصویر5بسته فونت تجاری از خانواده Clother - تصویر6بسته فونت تجاری از خانواده Clother - تصویر7بسته فونت تجاری از خانواده Clother - تصویر8
لینک دانلود: دریافت - Download
اشتراک گذاری: Telegram twitter facebook googleplus

بسته فونت تجاری از خانواده Clother برای طراحی مجموعه های تجاری و ارتباطات شرکت ساخته شده است ، فونت ها از ده ها زبان پشتیبانی می کند و به علاوه چهار سیستم نوشتن مختلف : فونت فارسی ، فونت عربی، فونت اردو ، فونت کردی و فونت لاتین زبان فونت را دارا می باشد، این پوشش گسترده زبان شناسی، یکپارچه توسط یک حالت که حفظ یک سبک بصری سازگار است .

خانواده Clother شامل چهار وزن در کاربرد فونت : Light، Regular، Bold و Black است.

هر کدام از ویژگی های فونت شامل 997 علامت است. شکل نامه ها حالت بیشتری را نسبت به شما ممکن است از یک شخص هندسی انتظار داشته باشند. این کیفیت به ویژه در فونت های کوچک “f”، “g” و “y” قابل مشاهده است، اگر چه “K”، “k”، “W” و “w” نیز فرم های منحصر به فردی دارند.

تقویت فونت Clother، حروف فونت آن “a” و “g” یکپارچه است. همانند شمارنده های باز در “f”، “g” و “y”، آنها به احساس بسیار پیچیده ای که در تمام حروف فونت وجود دارد، کمک می کنند. نقاط بر حروف “i” و “j”، و همچنین علائم نقطه گذاری و دیکریتیک های نقطه ای، با شکل دایره ای کشیده می شوند. نامه های کلستر کنتراست سکته مغزی کم است؛ آنها در ظاهر خود تقریبا monolinear هستند. حروف کوچک حروف کوچک x به طور خاص زیاد نیستند و صعود فونت بلندتر از ارتفاع حروف بزرگ است. اعداد پیش فرض Clother، چهره های متناسب متناسب هستند، اما پوشش های جدولی و ارقام قدیمی متناسب متناسب نیز گنجانده شده است.

در کجا میتوان از این فونت استفاده کرد ؟

در تمام پلت فرمها شامل تمامی نسخه های ویندوز، مک، ios، اندروید، وب و… قابل استفاده است.

راستی لطفا نظرات و دیدگاه های خود را در رابطه با بسته فونت تجاری از خانواده Clother مطرح کنید.

شناسه فونت: 5565baf5972bda99
ایران فونت
instagram.com/iranfont telegram.me/iranfont
Mellat-logo logo-enamad logo-samandehi Saman-logo

تبلیغات اسپانسرها

 • Ad 1
 • Ad 2

2 نظر به “بسته فونت تجاری از خانواده Clother”

 1. سلام این فونت ها رو تست کرده اید؟

ارسال نظر