خوش آمدید، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

اگر به فونتهای فارسی علاقه‌مندید و یا به یک مجموعه بزرگی از فونت‌های متنوع نیاز دارید، پیشنهاد می‌کنیم که جدیدترین بستهٔ جامع فونتهای فارسی ایران فونت را که در اواخر سال 2017 و برای زمستان 2018 به روزرسانی شده است را خریداری کنید. پرداخت این وجه مایه دلگرمی ما در ادامه دادن این راه خواهد بود. ممنون

1,900 تومان

دانلود نسخه جدید فونت بی یاقوت – دانلود فونت بی یاقوت – B Yagut

اشتراک گذاری: Telegram twitter facebook googleplus

دانلود نسخه جدید فونت بی یاقوت

دوستان زیادی درباره فونت لوگوی سایت از ما سوال کردند. تصمیم گرفتم آتش به مالم بزنم و یکی از دوست داشتنی ترین فونت هایم را منتشر کنم. این فونت اگر چه براساس فونت بی یاقوت است ولی تفاوت های عمده ای هم با این فونت محبوب من دارد.

فونت یاقوت را بیشتر از هر فونت دیگری دوست دارم. جدیت و رسمیت خیلی خوبی دارد. شبیه یک مرد رشید پیامش را به مخاطب منتقل می کند. حالا من به این هیبت مردانه کمی انعطاف دادم و او را امروزی تر و شیک تر کردم!

فونت یاقوت تایپوگرافر را بر پایه فونت یاقوت در سال ۱۳۹۱ و ۱۳۹۲ طراحی و پیاده سازی کرده ام. فقط برای دریافت این فونت هزینه ناقابل 1990 تومان پیش بینی کردم! تا دلم خوش باشد هزینه های جانبی سایت کمی جبران شود. البته اصلا قابل مخاطبین ارزشمند سایت ایران فونت را ندارد. ولی زندگی آنقدر خرج دارد که همین 1990 تومان در بیابان بی پولی غنیمت است!

البته کمی پایین تر فونت بی یاقوت B Yagut و نسخه اصلی فونت یاقوت انتشار یافته توسط شرکت لاینوتایپ (بازآفرینی 2005 ) را برای دانلود رایگان قرار دادم. چون اصلا درست نیست کاربری وارد سایتی شود و دست خالی خارج شود (-:

در زیر تصاویر فونت یاقوت تایپوگرافر را میبینید:

فونت جدید یاقوت

شناسه فونت: 3135897021bbcbff
instagram.com/iranfont telegram.me/iranfont
Mellat-logo logo-enamad logo-samandehi Saman-logo

2 نظر به “دانلود نسخه جدید فونت بی یاقوت – دانلود فونت بی یاقوت – B Yagut”

  1. دیوس همه جا دانلود فونت رایگانه بعد تو 2 تومن میخوای پول بگیری واسه یه فونت؟؟ 😐

  2. قیمت رو درست زدین؟
    یه سایتی زده بود 19 تومن شما زدی هزار و نهصد

ارسال نظر